İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 Başladı

adMingle‘ın sponsorları arasında bulunduğu Indir.com Mobil Uygulama Ödülleri yarışmasının 2.si için katılımlar başladı.

Mobil uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan mobil uygulama yarışmasında, katılımcılar geliştirdikleri uygulamaları tanıtma şansına sahip olabilecekleri gibi finale kalan ve ilk 3’e giren uygulamalar ise birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

Yarışma katılımcıları ödül için yarışırken aynı zamanda uygulamalarını birbirinden değerli juri üyelerine de sunma şansını yakalamış olacaklar. indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 Yarışması’nda Markafoni kurucusu Sina Afra, Aslanoba Kapital kurucusu Hasan Aslanoba, Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak, Mobilike kurucu ortağı Volkan Biçer, Twitter yazılım mühendisi Doğan Kaya Berktaş, Google yazılım mühendisi Yiğit Boyar, Userspots’dan Mustafa Dalcı ve Mobil İstanbul kurusucu Murat Can Demir gibi uzman isimlerin yanı sıra;
Goodgame Studios’dan Çağlar Eğer, Webtures’den Kaan Gültekin, Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Cudi Okur, ODTÜ GİMER Müdürü Doç. Dr. Adil Oran, ReklamStore kurucu ortağı Şencan Özen, Aslanoba Group Pazarlama yöneticisi Aslıhan Ulutaş, dakick.com Kurucusu ve Yazar Serkan Ünsal, MET Global’den Hasan Yalçın ve indir.com Kurucu ortağı Hasan Yaşar değerli jüri üyeleri arasında yer alıyor.

Yarışma hakkında daha detayli bilgi almak ve katılım sağlamak için bu adrese girebilir ve hemen başvurabilirsiniz.

Leave a Reply