adMingle Kart İle Daha Çok Kazanın!

adMingle olarak birbirinden güzel ve fonksiyonel yeniliklerimize bir yenisini eklemenin daha mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiğiniz üzere adMingle yayıncıları, kazançlarını nakit olarak banka hesaplarına transfer edebiliyorlardı. Artık adMingle Kart sahibi yayıncılarımız, kazançlarını adMingle kartlarına aktarabilecekler ve diledikleri gibi kullanabilecekler.

adMingle Kart sahiplerine bankacılık sistemi dışında kalan kredi kartı ya da banka kartı ile Internet üzerinden alışveriş yapamayan ya da yapmaya çekinen kullanıcılara kolay ve güvenli alışveriş yapabilme imkanı sunar.

adMingle Kart’ın Avantajları

  • Kullanmak için herhangi bir banka hesabına sahip olmanız şart değildir.
  • Internet’te güvenli ve anlaşmalı iş yerlerinden özel indirim ve avantajlarla alışveriş yapabilirsiniz
  • Fiziki ve İnternet üzerindeki tüm mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz.

adMingle Kart Güvenli midir?

adMingle.Card Mastercard güvencesi ile sunulan ön-ödemeli bir alışveriş kartıdır. Internet üzerinde üye işyerlerinden indirimli ve diğer Internet sitelerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

adMingle Kart Gerçek Bir Kart mıdır?

adMingle Kart, sadece internet üzerinden işlem yapabileceğiniz sanal bir kart degil gerçek bir karttır. Dolayısı ile bu kartı, internetten alışveriş dışında, marketlerde, restaurantlarda, alışveriş merkezlerinde, kısaca “MasterCard” logosunu gördügünüz tüm noktalarda bir kredi ya da banka kartı gibi kullanabilirsiniz.

ininal ve Mastercard işbirliği ile size sunulan adMingle.Card talebinizi çok yakında adMingle panelinizden yapabileceksiniz!

adMingle’ı takip etmeye ve arkadaşlarınıza önermeye devam edin :)

Twitter hesabımız: @ad_mingle
I
nstagram hesabımız: http://instagram.com/ad_mingle
Facebook sayfamız: http://fb.com/admingle
Destek e-posta: yardim@admingle.com

 

Leave a Reply