Yeni adMingle!

 

Kaç kişinin sosyal ağlarda hesabı var?
Peki kaç kişi sosyal ağlar  sayesinde gelir elde ediyor?

Bizim için herşey bu iki cümle ile başladı.

2.5 yıl önce  ekip olarak gece gündüz çalışarak, kişisel vakitlerimizden ödünler vererek hayata geçirdiğimiz adMingle, bugün Türkiye’nin dışında 8 ülkede fiziki ofisleri ve ekibi ile operasyon gerçekleştiren, onbinlerce yayıncıya sahip, yüzlerce marka ile iş birliği yapmış bir startup halini aldı.

Bugün sizlere yenilenen adMingle’ı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni adMingle’ı hazırlarken yayıncılarımızın, iş ortaklarımızın ve partnerlerimizin istek, öneri ve eleştirilerini dikkate alarak büyük bir özveri ile çalıştık. Çok yakın zamanda adMingle Türkiye kullanıcılarımız yenilenen adMingle’dan faydalanmaya başlayabilecekler.

Peki adMingle’da Neler Yenilendi?

  • Arayüz ve kullanıcı panellerimiz tamamen değişti.
  • Hazırlanan tüm tasarımlar, tüm akıllı cihazların tarayıcılarında sorunsuz çalışacak şekilde düzenlendi.
  • Kullanıcı tanımlama, kullanıcı hesaplama ve  marka-yayıncı eşleştirme algoritmalarımız optimize edildi ve daha hedefli erişimlerin oluşması sağlandı.
  • iPhone uygulamamız yenilendi ve Android uygulamamız hazırlandı. Çok yakın zamanda
    ikisine de ulaşabiliyor olacaksınız.

Yeni adMingle

Yeni adMingle yayına alındıktan sonra hayata geçecek özellikler neler?

Elbette bu sadece yenilenmemizin ilk aşaması. Sizden gelecek taleplere ve eleştirilere göre adMingle şekillenmeye devam edecek. Fakat gelecek için bazı planlarımızdan da bahsetmek istiyoruz.

  • adMingle.Effect ve adMingle.Click ‘e ek olarak 3 farklı kampanya seçeneği ve farklı kazanç tipleri çok yakında kullanımınıza sunuluyor.
  • Etkileşim oranlarınızı arttıracak yeni özellikler ve destek sistemi geliştiriliyor.
  • Mevcutta paylaşım yapabildiğiniz sosyal ağlar özelinde farklı kampanya seçenekleri ve katılım özellikleri hazırlanıyor. (Twitter, Facebook, Whatsapp, Instagram, Blogger, WordPress, Linkedin, Google+, VKontakte, Xing v.b)
  • adMingle kullanıcılarına özel yeni kazanç sistemleri ve özellikler yapılandırılıyor.

 

adMingle Kullanıcı Paneli

Yeni adMingle çok yakın zamanda tüm adMingle Türkiye kullanıcılarımıza açılacak. Bu süre içerisinde  ‘buraya tıklayarak‘  adMingle‘a üye olabilir ve kampanyalarımızdan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

adMingle sizin için gelişmeye devam ediyor… adMingle’ı izlemeye devam edin.

Twitter hesabımız: @ad_mingle
Facebook sayfamız: http://fb.com/admingle
Destek e-posta: yardim@admingle.com

 

Leave a Reply