adMingle.Click İle Yeni Sosyal Ağ Paylaşımları Başlıyor!

clickadMingle, kullanıcılarının Twitter hesapları ile gerçekleştirdikleri etkileşim üzerinden gelir elde etmelerini sağlarken; aynı zamanda reklamverenlerin bu etkileşim üzerinden reklamlarını, bilinirlik kampanyalarını yayınlamalarına olanak sağlıyordu.

Artık adMingle yayıncılarının sistemden faydalanabilmeleri için yalnız Twitter hesaplarının olmasına gerek yok! Yayıncılarımız Facebook, Twitter, Tumblr, Blogger, Linkedin, Pinterest, Google+ ve VK hesaplarından paylaşımlarını gerçekleştirebilir ve kazanç elde edebilirler.

Yeni geliştirdiğimiz kampanya tipi adMingle.Click ile kullanıcıların tıklanma sayıları kadar kazanmalarına ve reklamverenlerin de tıklama üzerinden ödeme yapabilmelerini sağlıyor. Böylece kullanıcılar etkileşimleri ne olursa olsun tıklandıkça kazanıyorlar, reklamverenler ise tavsiye sistemi ile daha odaklı tıklamalara sahip olabiliyorlar.

adMingle.Click gerçek tıklamaların hesaplanması ve reklamverenlere doğru kitlenin yönlendirilmesi için birden fazla güvenlik önlemi sağlıyor. IP adresi, Trafik Yönlendiren site engellemesi, Ülke kontrolü gibi güvenlik tedbirleri ile reklamveren doğru hedefli ve kaliteli tıklamalara sahip olabiliyor.

adMingle.Click ile kampanyaya katılım sağlandıktan sonra kampanya mesajlarının diğer sosyal ağlarda da yayılabilmesi mümkün. Böylece kullanıcılar kampanya mesajlarını daha fazla ve daha farklı ağlarda paylaşarak daha fazla tık elde edebiliyorlar.

adMingle.Click sistemi mevcut adMingle üyelerine ve yeni üye olacak herkese açık! Yayıncılarımızın hepsi, ilgi alanları dahilinde diledikleri kampanya tipinden faydalanabilirler.

adMingle sizin için gelişmeye devam ediyor… adMingle’ı izlemeye devam edin.

Twitter hesabımız: @ad_mingle
Facebook sayfamız: http://fb.com/admingle
Destek e-posta: yardim@admingle.com

 

adMingle üyeliğinizi oluşturmak ve kazanmaya başlamak için tıklayın!

 

Leave a Reply